Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chovná stanice Ireland

8. 8. 2007

Chovná Stanice Ireland nabízíme kvalitní chov a prodej čistokrevných Zlatých a syrských křečků.Našim cílem je odchovávat zdravé a chovu schopné mláďata všech různých typů srsti a barev.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Your Guide To Blood Pressure Numbers

(ACavyDareDrace, 8. 10. 2018 7:34)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-belgique-juillet/

What causes extreme blood difficulty

(AAttaikevevoic, 29. 7. 2018 18:03)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-en-belgique/

Když tomu nerozumíte tak raději mlčte

(dejlinka, 4. 9. 2010 18:14)

Vy blbouní... jkýo opelichaný křečky??? to je rasa- druh tich křečků, ty medvědí a angorský mám normálně v chovu... když o tom víte hovn... tak se k tomu nemáte vyjadřovat... držim palce a hodně úspěchů v chovu....

Koupím samičku křečka zlatého

(David Smutný, 29. 3. 2009 9:55)

dobrý den! Měl bych zájem nakoupit kvalitní samice křečka zlatého - máte nějaké variety k dispozici? Měl bych zájem o světlé typy - krémoví či o trikolory a nebo také rexe jakékoliv barvy. Předem děkuji za odpověd.

mail: david.smutny@mnul.cz

chovná stanice

(laya, 21. 3. 2009 14:05)

kouknete se na moji chovnou stanici http://www.krecmundaa.estranky.cz/

opelíchaní krečci

(anička, 30. 8. 2007 10:40)

videla jsem ty vase hrozny krecky.a divila by sem se kdyby je nekdo koupil

ha ha ha

(eliška, 26. 8. 2007 18:27)

no slysela jsem o ty vasi hrozny chovny stanici je to hrozne hahaha ane pridete si trapný?tak at se vam dari v ty vasi jako stanici tak mac a pusu